Krásne sviatky!

Aj by som vám vymyslela nejakú básničku, ale celú kreativitu som vyčerpala na tú v 6. časti
Love O2O…

Nemám slov… ?

Takže len v krátkosti. Prajem vám krásne sviatky, užite si slniečko vonku a novú časť dnu. Alebo si ju pozrite tiež vonku na záhrade, je mi to fuk. Dnes vás ani nebudem obťažovať trápnymi postrehmi z novej časti, necháme si to na budúci týždeň. Čao ?.

P.S.: Vysvetlivky:
exp: experience, skúsenosti, ide o jednotky, ktoré hráč získava za zabitie nepriateľov a plnenie úloh. Vďaka expom sa zvyšuje level postavy.
flashback: spätný záber do minulosti, retrospektíva, prestrih do minulosti

6 komentářů u „Krásne sviatky!

 1. Dana

  Ďakujem za ďalší diel a prajem ti veselú Veľkú noc plnú slniečka, radosti a pekných chvíľ.

  1. Musubi Autor příspěvku

   Nemáš zač a ďakujem pekne ?. Sedela som doma na zadku, bolo mi zle ?. Ale zajtra si to vynahradím.

 2. Aki

  Podla mňa sú uplne cool chlapci 😀 teda..tý dvaja uprostred to trochu p*srali …ten v šiltovke vyzerá aspom cute ako chlapec a ten druhý aspon pekná košela ale zvyšok ..verím že sa polepšia 😀 a oneskorene velké ĎAKUJEM a snad ste mali pekné sviatky

  1. Musubi Autor příspěvku

   Jediný normálny je podľa mňa ten úplne vľavo (Chao Mej sa volá či jak… Ani pomaly neviem ich mená, hlavne že to prekladám ?). Ostatným občas dosť hrabe, ale čo už, to je asi daň za tú údajnú genialitu. Sviatky boli krásne, dokonca som vystrčila nos z domu. Škoda len, že všetky zákusky sú už fuč ?.

   1. Aki

    mám neprijemný pocit z toho ako pozeral ten so šiltovku na toho..kuchára :DD ale inak ich strašne zbožňujem uplne dokonalé zloženie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.