My a kuriér 2

Pred pár dňami nám istý kuriér (iný ako v predchádzajúcom článku) doviezol ďalší balíček.

Love O2O, 5. časť

Vracali sme sa z výletu (o tom niekedy inokedy) a prišli sme akurát včas na to, aby sme stihli prebrať balíček. Tento kuriér ale na moje prekvapenie rúško po človeku, ktorý mal balíček prevziať, nechcel. Z toho všetkého som vyvodila záver, že ak máte takmer dva metre
a chromozóm Y, tak náhubok mať nemusíte, keď ste žena s podstatne nižšou výškou, tak máte smolu a kuriér si na vás zgustne. Pretože sa vás asi nebojí a môže si k vám dovoľovať… Svet sa proste zbláznil.

Okrem toho som zistila, že už pekných pár dní (týždňov?) u nás platí zákaz vychádzania bez tých náhubkov. Takže už pomerne dlho porušujem zákon. Hodlám v tom pokračovať, tak ako doteraz. Musím povedať, že medveďom a srnkám dnes bolo fuk, či na ksichte niečo mám.

A posledná vec, všimli ste si taký ten Slovakia Style v nosení náhubkov? Ústa zakryté dokonale, nos zas dokonale odkrytý. Ja vám neviem… Možno si ľudia myslia, že sú potomkovia lorda Voldemorta a nemajú nosy. Aj keď to aj tak nedáva zmysel, lord Voldemort tam predsa stále tie diery mal.

Love O2O

Presne pred dvoma týždňami som zverejnila tretiu časť. Bohužiaľ bola Zamboni asi po opici
a slepá, pretože v nej nechala moje poznámky k dianiu na obrazovke. Ak ste časť videli, kým sme z nej moje keci opäť zmazali… Sorry ?.

No a pokiaľ ide o najnovšiu časť, s radosťou vám opäť predstavujem úžasné postrehy mojej korektorky:

1. V úvodnej scéne hrajú Siao Naj a Cchao Kuang basketbal a okolostojaci ohovárajú Cchaa Kuanga. Citujem: „Študuje jazyky. Prečo radšej nešiel súťažiť v angličtine? Fakt mu to nemyslí.”
Ako keby Siao Naj študoval basketbal… #logika

2. Siao Naj má na muža pozoruhodne dlhé a pestované nechty:

3. Siao Naj, najväčšia čínska celebrita:

Ten herec za ním má výraz: „Ešteže mi za toto platia…” Ale vážne. Prečo si ho VŠETCI fotili?

4. Už len tomuto uverím:

Otec: „Synu, nepáči sa mi, že gamblíš.”
Syn: „Tato, prečo píšeš odborné knihy?”
Otec bez jediného zaváhania: „Lebo blablablabla…”
Syn: „Pre mňa sú hry to isté.”
Otec: „Aha ok, sorry. Súhlasím s tebou.”

5. Profesor: „Zhrň, čo sme preberali minule.”
Ona: „Minule ste hovorili o hrobke. Po hodine som sa na to pozrela a… (10 minút kecov o tom, čo našla na internete, ale nie o tom, čo robili na tej hodine)

Das Ende

Toť vsjo. Užite si piatu časť, jednu šestinu máme za sebou ?. Krásny zvyšok nedele, dúfam, že ste ju celú nepresedeli doma na zadku. Čao.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.