Dokončený seriál Hell Is Other People

Tááákže…

Keď som seriál sledovala, bola som nadšená. Keď som ho prekladala, tak tiež. Potom som ho poslala Zamboni na korektúru a začali mi chodiť reči o tom, aký je hlavný hrdina debil. Tak trochu som bola nútená prehodnotiť celkovú kvalitu 😅. Stále to síce je dobrý seriál, ale už nie je taký dokonalý. Teda minimálne u mňa. K ostatným sa vyjadrovať nemôžem, pretože za všetkých 10 častí som od nikoho z vás nedostala žiadnu spätnú väzbu. Napriek tomu sa budem tváriť, že to niekto sledoval a nešlo o preklad „do šuplíka”.

Čo sa mi na seriáli páčilo?

  1. Dobre sa prekladal 😉.
  2. Bol prepojený so Sartrovým dielom (teda aspoň podľa mňa).
  3. Ako sa vyjadrila Zamboni: „Konečne kórejský seriál, ktorý nie je v štýle dedič impéria a jeho slúžka.” 😂

Jeden seriál odchádza, ďalší prichádza…

Čo bude ďalej? Pozrite sa na bočný panel 😉. Do konca mesiaca žiadny nový seriál, zato niekoľko filmov. Rada by som v marci ešte zverejnila Čihajafuru 3, aby som mala celú trilógiu ukončenú. Uvidím, či to stihnem preložiť. A potom začnem prekladať niečo, čo nechcem, nechce to ani Zamboni, ale prekecali ste ma. Love O2O. Aspoň to nie je veľmi dlhé (myslím počtom riadkov, nie epizód 😅). Snáď to všetci prežijeme v zdraví.

Záverečné rečičky k Hell Is Other People

  1. Ako som kedysi dávno sľúbila, asi sa pustím aj do prekladu komiksu, podľa ktorého bol seriál natočený. Ale najskôr tak o rok. Ak sa k tomu dovtedy nedostanem a vy by ste po tom strašne túžili, pokojne mi pošlite výhražný mail.
  2. Ak sa vám seriál páčil, môžete sa mi poďakovať aj finančne.
  3. Prajem príjemné sledovanie trošku drsnejšieho záveru (v Kórei bolo sledovanie povolené od 18 rokov) a takisto vám želám krásny zvyšok dňa. Čao 😀.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.