2020

Aby bol rok 2020 taký skvelý, že budeme na jeho konci v úplnom šoku.

Do nového roku vám (nám) prajem veľa síl a entuziazmu, aby sme sa stále zlepšovali, dokázali si odpustiť a priznať chyby. Veľa nových zážitkov, tých krásnych pre pohladenie duše, tých menej krásnych pre jej formovanie. Ale hlavne! Nech sa vám podarí splniť si aspoň jeden cieľ. Neprestávajte snívať 😉.

Krásny guľatý rok 2020!

7 komentářů u „2020

 1. Zíza

  Já bych k tomu dodala ještě přání klidu a pohody, protože mi přijde, že to lidem nejvíc chybí. Neumí se prostě zastavit a vypnout. Takže přeju všem! 😉

  A tobě spešl díky za překlady, jsem ráda, že se někdo pouští i do japonských věcí, byla by škoda, kdyby ležely ladem.

  1. Musubi Autor příspěvku

   Tak ja s oddychovaním problém nemám. Práve naopak 😅.

   Ja som tiež rada. Začala som s tým z recesie, pretože u kórejskej tvorby má človek problém presadiť sa. Čím menej prekladateľov, tým viac si bránia „svoje” seriály a hercov… Škoda len, že sa často sľuby sľubujú a blázni radujú. Nuž, to asi nie je moja vec 😀. Nakoniec som za to Japonsko neskutočne vďačná. Postupom času som aj tak zistila, že to čo rada prekladám a to, čo rada sledujem sa od seba diametrálne líši.

 2. Anonym

  nádherné prianie, ďakujem za tvoje preklady, nech sa ti darí v tomto roku uskutočniť všetko to, čo potrebuješ, radosť a zdravie, pekný deň ti prajem . DongHwa

 3. tit

  Nevím kam přesně napsat, ale titulky k 5 dílu moc nesedí- myslím tím, že jdou dopředu(pozadu) jen detail u stranger from hell (je možné že za to může video? ale u předešlých je to ok.

  1. Musubi Autor příspěvku

   Ahoj, titulky sú časované na verziu 타인은 지옥이다.E05.190921.720p-NEXT.mp4. Video má stopáž 1:1:44. Ak ho nebudeš môcť nájsť, napíš mi na mail a pošlem odkaz. To platí aj pre ďalšie časti.

   1. Anonym

    já tedy stahuji asi jiná videa, ale tam mi to sedí jen ne u té 5, psala jsem email na ten odkaz 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.