Zdrháme

Áno, presne tak, zdrháme. Len prednedávnom som sa vrátila z Nemecka a znovu odchádzam.
A prečo to množné číslo? Lebo tentoraz so sebou beriem aj Zamboni. Čo znamená, že máme problém, vážení.

Môžete sa začať durdiť, v sobotu nič nebude.

Možno ste si to už všimli, možno nie. Hovorím o bočnom paneli s poetickým názvom „Čo a kedy”. Na začiatku mesiaca som doň ako vždy uviedla dátumy a titulky, ktoré v dané dni pribudnú. No a potom som tam uviedla aj toto:

21. 9. chaos
24. 9. ešte neviem
28. 9. ale niečo určite vymyslím
 

Lenže prešli skoro tri týždne a ja som stále nič nevymyslela. Zajtra totiž spolu so Zamboni
a ďalšou nemenovanou osobou zdrháme do poľského Gdaňsku, kde budeme tri dni vkuse pozerať na pubertiakov, ktorí sa pôjdu prizabiť na zmrznutej vode, aby získali večnú slávu a… Ok, teraz normálne 😅. Ako každý rok idem na vybranú súťaž v krasokorčuľovaní, tentoraz to bude 5. juniorská Grand Prix.

Síce si narozdiel od dovolenky v Nemecku kvôli práci notebook brať musím, ale novú časť Džimi ni Sugoi vám v sobotu nezverejním. Netuším aké, a či vôbec, budem mať pripojenie na internet, či budem mať čas, či by Zamboni stihla korektúru… Jednoducho by z toho bolo iba množstvo problémov. Čo automaticky znamená, že titulky v sobotu nečakajte.

V utorok by nová časť My strange hero mala byť už bez problémov. Teda ak sa niečo nepototo… V nasledujúcu sobotu zase určite zverejním Džimi. Čo s touto vynechanou sobotou netuším. Najradšej by som bola, ak by Zamboni stihla dvojitú korektúru a hodila by som vám 28. dve časti naraz. Ale ako to celé dopadne, na to si budeme musieť asi všetci počkať.

Záver

V sobotu nič nečakajte, v utorok čakajte (ale len na 85 %) a v ďalšiu sobotu zas čakám ja, či sa to nejak rozmotá. Majte sa tu krásne, želajte mladým krasokorčuliarom veľa šťastia a mne veľa nervov a užite si nového Bok-sua.

P.S.: Ak by ste mali veľký záujem, tak 5. juniorskú Grand prix môžete (rovnako ako ostatné juniorské Grand prix) sledovať na oficiálnom živom prenose na youtube. A ktovie. Možno ma zazriete niekde v publiku 😉.

2 komentáře u „Zdrháme

  1. DongHwa

    užite si dovolenku a výpadok určite prežijeme, teším sa na váš návrat a nové dojmy, apropo samozrejme aj preklad a ďalšie novinky čo chystáš 🙂

    1. Musubi Autor příspěvku

      Dovolenka ako dovolenka, tentoraz sa už práci nevyhnem 🙁 . Ale určite si nájdem čas aj na iné (zaujímavé) veci 😀 . Čo znamená, že to tu potom znovu všetko pekne vypíšem. A keď nie ja, tak Zamboni určite 🙂 .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.