Zdrháme

Áno, presne tak, zdrháme. Len prednedávnom som sa vrátila z Nemecka a znovu odchádzam.
A prečo to množné číslo? Lebo tentoraz so sebou beriem aj Zamboni. Čo znamená, že máme problém, vážení.

Môžete sa začať durdiť, v sobotu nič nebude.

Možno ste si to už všimli, možno nie. Hovorím o bočnom paneli s poetickým názvom „Čo a kedy”. Na začiatku mesiaca som doň ako vždy uviedla dátumy a titulky, ktoré v dané dni pribudnú. No a potom som tam uviedla aj toto:

21. 9. chaos
24. 9. ešte neviem
28. 9. ale niečo určite vymyslím
 

Lenže prešli skoro tri týždne a ja som stále nič nevymyslela. Zajtra totiž spolu so Zamboni
a ďalšou nemenovanou osobou zdrháme do poľského Gdaňsku, kde budeme tri dni vkuse pozerať na pubertiakov, ktorí sa pôjdu prizabiť na zmrznutej vode, aby získali večnú slávu a… Ok, teraz normálne ?. Ako každý rok idem na vybranú súťaž v krasokorčuľovaní, tentoraz to bude 5. juniorská Grand Prix.

Síce si narozdiel od dovolenky v Nemecku kvôli práci notebook brať musím, ale novú časť Džimi ni Sugoi vám v sobotu nezverejním. Netuším aké, a či vôbec, budem mať pripojenie na internet, či budem mať čas, či by Zamboni stihla korektúru… Jednoducho by z toho bolo iba množstvo problémov. Čo automaticky znamená, že titulky v sobotu nečakajte.

V utorok by nová časť My strange hero mala byť už bez problémov. Teda ak sa niečo nepototo… V nasledujúcu sobotu zase určite zverejním Džimi. Čo s touto vynechanou sobotou netuším. Najradšej by som bola, ak by Zamboni stihla dvojitú korektúru a hodila by som vám 28. dve časti naraz. Ale ako to celé dopadne, na to si budeme musieť asi všetci počkať.

Záver

V sobotu nič nečakajte, v utorok čakajte (ale len na 85 %) a v ďalšiu sobotu zas čakám ja, či sa to nejak rozmotá. Majte sa tu krásne, želajte mladým krasokorčuliarom veľa šťastia a mne veľa nervov a užite si nového Bok-sua.

P.S.: Ak by ste mali veľký záujem, tak 5. juniorskú Grand prix môžete (rovnako ako ostatné juniorské Grand prix) sledovať na oficiálnom živom prenose na youtube. A ktovie. Možno ma zazriete niekde v publiku ?.

2 komentáře u „Zdrháme

  1. DongHwa

    užite si dovolenku a výpadok určite prežijeme, teším sa na váš návrat a nové dojmy, apropo samozrejme aj preklad a ďalšie novinky čo chystáš 🙂

    1. Musubi Autor příspěvku

      Dovolenka ako dovolenka, tentoraz sa už práci nevyhnem 🙁 . Ale určite si nájdem čas aj na iné (zaujímavé) veci 😀 . Čo znamená, že to tu potom znovu všetko pekne vypíšem. A keď nie ja, tak Zamboni určite 🙂 .

Komentáře nejsou povoleny.