Chcete titulky?

Požičiam ti svoju hruď.“

Tie kresby, čo kreslí ceruzou, sú nádherné. Nie ako moje pokusy ?.

Nič moc deň, čo vy? Zamboni mi zdrhla na dovolenku. Závidím ?. Neozýva sa, takže nemá internet. Nezávidím ?. Vlastne všetci tak nejak zmizli do dovolenkových rajov, každý podľa vlastného gusta. Zrazu mám v živote až príliš veľký pokoj. No nič, nie o tom som chcela. Prejdem k tej druhej záležitosti. Tej s titulkami.

V auguste všetkým vytriem zrak a odídem na dovolenku ja. Takú dovolenku, že sa vrátim unavenejšia, ako budem odchádzať, ehm… Ale to je jedno. Hlavne odtiaľ konečne vypadnúť. Odchádzame 7. augusta. Kedy sa vrátime zatiaľ netuším, keďže ešte nevieme ani to, ako sa vrátime ?. Rátam s tým, že najneskôr 16. augusta by som mala byť späť. Plus také dva dni na spamätanie, takže od 19. 8. budem určite znovu plne funkčná.

Nedávno som dopozerala 3-nen A-gumi. To tak nejak prispelo k môjmu neľahkému rozhodnutiu, že notebook nechám doma. Z toho vyplýva, že ja nič (žiadne titulky, články, oznamy, iné hlúposti) zverejňovať nebudem. Ak by ste ale tak strašne túžili po ďalších častiach Kahogo no Kahoko, prípadne My strange hero, stačí sa ozvať. Najlepšie do konca mesiaca, aby som sa stihla nejak zariadiť (rozumej zvaliť všetku robotu a starosti so zverejňovaním na Zamboni).

Rekapitulácia

Chcete počas mojej neprítomnosti titulky? Do konca tohto mesiaca mi prosím napíšte. Buď do komentára, alebo stačí aj na mail.
Ešte jedna malá poznámka na záver. Zamboni by zverejňovala len titulky bez článkov
a oznamov na Akihabare, takže by ste si tu na ne museli postriehnuť sami. Ale to zvládnete, ja vám verím, ste šikovní ?.

Veľa síl v (ne)ľahkom rozhodovaní a príjemné sledovanie vám praje vaša Musubi, ktorá sa teraz potichučky odkradne späť k čítaniu čínskych pubertálnych románov…

P.S.: Talpress už koncom mesiaca vydá novú knihu od Sandersona ??☺️.

3 komentáře u „Chcete titulky?

  1. Hanulka

    Ahoj, moc děkuju za titulky k seriálu Kahogo no Kahoko, hned je to léto s tvými titulky ještě hezčí. 🙂 Nemůžu se dočkat dalších dílů a tak moc moc prosím o pokračování po dobu tvé nepřítomnosti. Užij si dovolenku. 🙂

  2. DongHwa

    ahoj, oddýchni si na dovolenke a áno titulky si prosíme a potom i tvoje články, keď prídeš 🙂 ahooooj

  3. Musubi Autor příspěvku

    To bolo rýchle rozhodnutie ?. Čo ste si vybrali, to budete mať ?. Už sa teším, ako to oznámim Zamboni. Určite bude nadšená ?.

Komentáře nejsou povoleny.