My strange hero normálny, producenti nenormálni

Najviac ľutujem seba.“

Tiež sa ľutujem, na čo som sa to dala. Myslím Produce X 101, nie My strange hero.

3. časť My strange hero je tu. A tentokrát ako bonus žiadne opletačky. Ani na Akihabare, ani
v článku ?.

Vzdávam to. Oficiálne. Ono to bolo asi jasné už dlho, len ja, zaslepená, som si odmietala priznať pravdu. Čo je ale veľa, to je moc. Alebo moč? Sorry, sľúbila som, že so splietaním je koniec ?.

Spovedám sa…

Aby som sa vrátila k téme, stačilo. A dosť, skončila som. Prvé časti nemali náboj, nemali tú správnu atmosféru, dokonca ani perspektívu, ale to som vo svojej milosrdnej zaslepenosti bola schopná prehliadnuť. Ďalšie časti šli dole vodou. Vlastne skôr dole vodopádmi. Niagarskými. Lenže to som už mala nájdeného obľúbenca, a tak som v tej masochistickej fraške pokračovala, snažiac sa sama seba presvedčiť, že v tom stále zostáva aspoň štipka potenciálu. Čo vám budem hovoriť, nezostala. Bohužiaľ pre mňa sa vtedy táto televízna šou valila už vodopádom Angelovým, alias najväčším vodopádom sveta. A ja s ním. Veď uznajte, že postaviť sa takému kolosu by bolo ako bojovať s veternými mlynmi.

Potom sa stala katastrofa a zázrak v jednom. Môjho obľúbenca v poslednej eliminácii vyrazili a ja som voľná. Takže zbohom Produce X 101, ale chýbať mi fakt nebudeš. Súťažiaci plačúci keď im niečo nejde, keď im niečo ide, keď sú sýti, keď sú hladní, keď sú šťastní, keď sú smutní, keď volajú rodičom, keď nevolajú rodičom, keď im treba cikať, keď im treba kakať? Ďakujem, neprosím. Moderátor, ktorý si z toho spravil sebaoslavovačský kult? Ďakujem, neprosím. Výkony nehodné pomenovania výkony? Ďakujem, ale naozaj, vážne a fakt nie! Prosím pekne, keď už je normálnejší My strange hero (Môj zvláštny hrdina), tak je niečo naozaj zle.

Milá televízna stanica, prestaň hľadieť na profit a začni hľadieť na obsah. Milí súťažiaci, dospejte, už dávno nie ste malé deti. Milá Musubi, vyber si na pozeranie niečo normálne. Milí diváci, krásne sledovanie 3. časti My strange hero ?.