Splietam dve na tri a štvrtým podopieram

„Milujem ťa, Kahoko.“

V 6. časti Kahogo no Kahoko brali všetci nohy na ramená. Prečo brali nohy na ramená? Na čom potom utekali? Možno na rukách, ako v Bezkonkurenčnom Banzuke, ktoré kedysi dávno bežalo na televíznych obrazovkách. Či bežalo na nohách, alebo či malo nohy na ramenách a bežalo na rukách, je otázka.

Dá sa vôbec bežať na rukách? Možno sa na nich v skutočnosti ruční. A na nohách? Na tých sa noční. Ale iba v noci, keď sa nočný tvor noční na nočník. Takýto odbeh, odruč, a či odnož od témy som naozaj nemala v úmysle. Proste mi to skočilo do cesty a podrazilo mi to nohy. Ak by som ich mala na ramenách, nič také by sa nestalo. Mala som sa rušať na rukách, aspoň by som nerušila letný spánok a propagovala nožný kľud.

Mimochodom, myslíte, že arabský šejk má doma šejker? Ten skutočný? Alebo iba fejker? Tento šejk občas určite pozýval perzského šacha na šejk (a britiš kejk), avšak šach chcel iba hrať šach. A tak arab-srab už šacha nikdy nepozýval, sám doma nad šejkmi zíval.

Prečo sú v obchodoch stále zľavy a nikdy žiadne zpravy? Zpravy by sa isto-iste dostali medzi správy. A nehovoriac o zprave na betón. Tá by sa nabetón dostala do hlavných správ. A možno dokonca aj do štátnej správy.

Splietaniny podoprieme kolom. So-kolom.

Vyletel sokol.
Pršalo, zmokol.
Prechladol, zdochol.

Keď ste dorušali až sem, hor sa nožiť a ručniť k 6. časti Kahogo na Kahoko. Ručím vám za to, že keď si pri tom navlečiete na nohy podkolienky s lienkami a na ruky podlaktienky s tienkami, o pár dní budem späť. Bez splietania.

P.S.1: Bez podkolienok a podlaktienok budem naspäť tiež.
P.S.2: Pila som. Včera, ale viete… Dozvuky.
P.S.3: Bolo to iba Frisco za 70 centov. Vlastne 72. Nebudeme zľahčovať situáciu. Alebo zlacňovať?