My strange hero 2 a Schwachsinn

Močím chrbtom k tej budove!“

Je ohybnejší jak ja. Na druhú stranu, ešte taký centimeter a tie nohavice mu prasknú rovno na riti.

Schwachsinn. Krásne nemecké slovíčko, nemyslíte? Skrýva sa ním menej krásny význam: debilita. Alebo umeleckejšie a doslovnejšie slabomyseľnosť. Prečo to spomínam? Lebo som pred chvíľou zistila, že ide o moju diagnózu ?.

Možnosti sú nasledujúce:

  1. Som slepá.
  2. Nie som slepá a niekto sa nudí.

O čo ide? Keď som pridávala prvú časť My strange hero, podľahla som halucináciám a na Akihabare som namiesto 16 videla 32. Hovorím o počte častí. Takže som tam veselo zaškrtla dve časti, aj keď som zverejnila len jednu. Zaujímavé je, že sa nikto nesťažoval ?. Ďalšia, aj keď podľa môjho neskromného názoru nepravdepodobná možnosť je, že tam naozaj bolo 32, ale nejaký figliar to zmenil na 16. Už ho vidím, beťára, ako sa potmehúdsky usmieva a v tmavej kutici na najnovšom hackerskom počítači mení počet častí na Bohom zabudnutom kórejskom seriáli, ktorý má dokopy tak päť divákov, ak vôbec ?.

Ponaučenie

Čo ďalej? Začnem piť hnusný čaj z ginka dvojlaločného, ktoré rastie na záhrade. Vraj pomáha na hlavu. Inak vedeli ste, že ginko je jediným zástupcom triedy gínk a jeho výskyt vrcholil
v druhohorách? To bolo pred neuveriteľnými 250 až 65 miliónmi rokov. Samičí strom vraj smrdí, takže do parkov sa vysádzajú chlapi ?. Vzhľadom k tomu, že naša záhrada nevydáva odpudivý zápach, predpokladám, že tiež máme chlapčeka ?. Alebo už nie som iba slepá, ale aj… čuchá? No schválne, ako by ste nazvali človeka, ktorý nič necíti? Necitlivý ?? Čuchovodolný ??

Ginko má prekrásne listy, nemyslíte?

Čo dodať na záver? Neželám vám Schwachsinn a želám vám príjemné sledovanie 2. časti My strange hero. Tak zase o týždeň. Alebo o 4 dni, ak sledujete aj Kahogo no Kahoko.

P.S.: Blahoželám všetkým, ktorý si tu titulky našli aj bez Akihabary, jaksi tam nemám čo oznámiť, keďže som si to pred týždňom dokafrala ?.