Kahogo no Kahoko a basa

„Ale nenávidím sa, že nič nemôžem urobiť.“

Trochu plaču, jedna facka, štipka romantiky, všetko okorenené hystériou. Aj o tom je 5. časť.

Kahogo no Kahoko pokračuje 5. časťou. Áno, už. Aj vám sa zdá, že to ide až podozrivo rýchlo? Ako by som 1. časť pridala len včera. Hm… Mám taký pocit, že sa tu dejú nejaké nekalé praktiky. Niekto proti mne určite kuje pikle. Väčšinou totiž trpím opačnou predstavou, že sa seriálu nezbavím na doživotie.

Doživotie ma privádza až k myšlienke na basu. Čo ak by na súde za menšie priestupky dávali za trest pozrieť si nejaký otrasný seriál? Ja navrhujem Five Fingers. Zločinca by prepustili až potom, čo by úspešne napísal vedomostný test vzťahujúci sa k danému seriálu a preukázal tak, že naozaj poctivo trpel a pamätá si tie sr**** do posledného detailu. Myslíte, že by kriminalita poklesla?

Mimochodom, vedeli ste, že niektorí väzni (rozumej väzni vo vybraných kútoch sveta) si žijú lepšie ako vy? Neveríte? Nasledujúce dve fotky sú zo Škótska a z Nórska.

Škótska basa…
… a nórska basa.

Normálne mám teraz nutkanie ísť do Škótska či Nórska a šlohnúť balíček cukríkov.

V Kahogo no Kahoko niekto do basy šiel. Ale nie za ukradnutie balíčka cukríkov. Celkovo sa tam dotyčná osoba dlho nezdržala, takže basy bude v 5. časti veľmi málo, tobôž keď Ito nehraje na kontrabas, ale na violončelo. Vlastne už ani na to nie. Momentálne sa totiž snaží stať majsterkou v hraní na Musubine nervy. Je to jediná postava, ktorá sa mi začína z duše protiviť… Dúfam, že vám nie, celkom to kazí potešenie z určitých scén.

Príjemné sledovanie Kahogo no Kahoko a hlavne neporušujte zákony! Naše väznice k tým vyspelejším škótskym a nórskym bohužiaľ nepatria.

P.S.: Vysvetlivky:
onigiri, konbu, bonito: zase samé papaníčko. Jedno je riasa, druhé ryba a tretie ryžová guľa. Nie nutne v tomto poradí. Potrápte svojich desať prstov na ruke a už zase použite uja Gúgla.