A love so beautiful – taká násilnícka láska

„Čo keby som si ľahla na zem a ty si ma kopal?“

Das Ende. Ó, haleluja…

Dámy i gospoda (ako by povedali rusi), čínsky obchod konečne zbankrotoval. Ja ako jeho verná manažérka po dobu 6 mesiacov som neskutočne šťastná. Dobre mu tak. Dole vodou to začalo ísť vo chvíli, keď Wu Bosong prestal plávať a začal sa natierať nechutnými (podľa neho zmyselnými) opaľovacími krémami. A to už nehovorím o geniálnom nápade Xiaoxi.

Proste… Nudíte sa? Kašlite na všemožné svetové výmysly. Xiaoxi má pre vás fenomenálny plán. Síce na to potrebujete parťáka do dvojice, ale toho bude maličkosť zohnať. Veď kto by si nechcel zahrať hru „Ja si ľahnem a ty ma budeš kopať“? Stavím sa, že sa ani nenazdáte a nuda bude fuč. A tie modriny, škrabance, odtrhnuté ligamentum phrenicolienale? Ale prosím vás, to sa už nejak spraví.

Chcete aj niečo pozitívne? Nuž dúfam, že za mnou raz príde niekto s krabicou (vlastne by stačila aj sama levitujúca krabica), ktorá bude plná kosatcov, kníh a čokolády.

Mohol to aspoň zabaliť do baliaceho papiera… ?

A späť k tým negatívnym veciam. V poslednej časti A love so beautiful zostala nepreložená jedna minúta. Niekde v strede. To si všimnete, garantujem vám to, ja som si to všimla tiež. Ale chýba mi podklad a po čínsky neviem. Aj majster tesár sa utne ?. Môžete obdivovať ich dokonalý prízvuk. Prípadne teplákové súpravy, výber nechám na vás.

Čo teraz?

 1. Idem si vyzdvihnúť ventilátor a konečne sa preberiem z polokomatózneho stavu, v ktorom som, odkedy sa mi počasie za niečo mstí.
 2. Po ceste si kúpim nanuk. Prečo? A prečo nie?
 3. O pár dní pridám film.
 4. A po filme začnem s My strange hero. Pridáte sa ??

Ďakujem všetkým, ktorí pri A love so beautiful vydržali so mnou až do konca, prajem vám krásny deň a užite si poslednú časť ?.

P.S.: Vysvetlivky:
arteriálny katéter: hadička, ktorá sa používa na vstup do tepny pacienta
inertný: nezlúčivý
NMR: nukleárna magnetická rezonancia

5 komentářů u „A love so beautiful – taká násilnícka láska

 1. Hanelle

  Děkuji za překlad, bylo to super a ty úvodní články k dílu také. |Akorát malá poznámka My strange Hero je užnna viki i v češtině. Tak jen jestli by jsi se nepustila do něčeho co není :-)))) máš skvělý vkus na výběr seriálů.

  1. Musubi Autor příspěvku

   Viem, že to tam je, ale myslím, že za preklad to aj tak stojí. Ja prístup na Viki nemám (asi nebudem jediná) a netuším, v akej kvalite sú ich titulky. Ale hlavne to je skvelý seriál, jeden z mála, kde sa pri preklade bavím rovnako ako pri pôvodnom sledovaní. Okrem toho už mám preloženú cca polovičku, tak sa na to teraz nevykašlem, nemala by som čo vydávať ?.
   Inak som rada, že sa páčilo.

 2. Aki

  bolo to super na konci vidieť ako to on bral 😀 ďakujem za preklad a že si to dala do konca

  1. Musubi Autor příspěvku

   Bolo to zlaté, škoda len tej debilnej poznámky o kopaní, nemôžem na to zabudnúť ?.

   1. Aki

    som asi mala nejak zlú verziu stiahnutú lebo asi 20 minút som to mala posunuté takže tú poznámku som vôbec nezaregistrovala ale inak super 😀

Komentáře nejsou povoleny.